להלן גם סיכום כתוב של הדגשים המוזכרים בסרטון:

כדי להעלות בעזרת המוניטור מוצר באנדל לאיביי (חבילה של מוצרים נפרדים שעולים כליסט אחד באיבי) - תחילה נאתר אצל הספק שלנו את המוצרים שאותם נרצה לאחד לבאנדל (עסקת החבילה)

יצירת ליסט באנדל - השלבים:

  1. ניקח את האסין/ הקישור של המוצר הראשי בחבילה שלנו, נשים אותו בליסטר ונלחץ : 

Get Item

למעשה, המוניטור אוטומטית יציע לנו ליצור באנדל מכל אסין שנכניס אליו - אחנו נראה שדה ההוספה של המוצר המקושר וכפתור אישור ההוספה לבאנדל:

2. נוסיף את האסין או הקישור הנוסף לתוך השדה
BUNDLE SOURCE ID

3. נלחץ על הכפתור הכחול
ADD BUNDLE

*תוכלו לחבר לבאנדל אחד עד 10 מוצרים שונים - לצורך זה יש לחזור שוב ושוב על הפעולה של הזנת האסין או הקישור לתוך השדה של
BUNDLE SOURCE ID
וללחוץ שוב על כפתור
ADD BUNDLE.

----------

הוספת תמונות של הפריט המקושר לגלריה של הליסט עצמו

לאחר הוספת מוצר הבאנדל תקבלו תצוגה כזו - תוכלו לגלול עם הסקרולר בצד ימין ולראות את כל המוצרים עם האסין שלהם, המחיר אצל הספק והתמונות:

שימו לב - אם ברצונכם להוסיף את אחת התמונות של המוצרים הנוספים לתמונות שיופיעו בגלריה של הליסט - יש להקליק עליה כאן:

הנה לאחר הלחיצה - אחרי שנגלול למטה לאיזור התמונות של הליסט כולו - נוכל לראות שהתמונות התווספו לגלריה ונוכל להוסיף אותן לקולאז', אם נרצה:

מחיר והגדרות הרווחים והברייק

המחיר שהליסטר יציג לנו עבור הליסט יהיה מחיר כולל של כל הפריטים - נוכל לקבוע רווח וברייק עבור כל החבילה יחד כמו שאנחנו רגילים במוצר בודד:

----------

למה עוד לשים לב כשמעלים מוצר באנדל?

כל פרטי הליסט -
UPC, MPN, EAN, BRAND
אייטם ספציפיקס, תמונות ותיאור המוצר-  ילקחו מהליסט הראשי בלבד.

אם תרצו להוסיף להם את פרטי הליסטים הנוספים בחבילה - יש לעשות זאת ידנית.

רק לא לשנות את פרטי הליסט הראשי, כי לפי הדרישות של איביי - במקרה של באנדל שבנוי ממוצרים שיש קשר סיבתי ביניהם - כל הליסט צריך ללכת לפי היו.פי.סי של המוצר המוביל שבחבילה או לפי המוצר שלדעתכם יהיה הכי פופולרי בתוך החבילה.

חשוב להדגיש שלפי הדרישות של איביי, כאשר מדובר בבאנדל שהמוכר יוצר ואין בין המוצרים שבבאנדל הזה אף מוצר מוביל, כאמור לעיל, אין ליצור ממנו באנדל - אלא להעלות כל ליסט כליסט בודד רגיל.

בנוסף, שימו לב:
הליסטר יוסיף את האייטם ספציפיק "באנדל" אוטומטית לאחר שתצרו באנדל בליסטר - אין צורך לעשות עם זה שום דבר - רק שימו לב לא להוריד ממנו את ה"וי" בטעות:

----------

מה קורה כאשר אחד המוצרים יוצא מהמלאי אצל הספק?

במצב כזה המוניטור מוציא מהמלאי אצלכם את כל הבאנדל.

----------

איך כל מוצר באנדל נספר מבחינת החבילה במוניטור?

כל אסין או קישור למוצר יחשב כליסט נפרד במוניטור לצורך החבילות של המנוי למוניטור, כיוון שיש שכל אסין/קישור כזה מצריך ניטור.

מה קורה מבחינת המשלוח ומה עליכם לעשות בהקשר הזה?

דבר ראשון רצוי להעלות באנדלים מאותו ספק כדי שגם אם הם לא ישלחו באותו משלוח פיזית, לפחות הם יגיעו מספקים עם תנאי משלוח דומים.

כאשר מדובר בבאנדל שכולו מוצרי פריים מאמזון, יש סיכוי גבוה שאמזון ישלחו את הכל יחד בעצמם. כאשר מדובר בספק מעליאקספרס - במידה וכל הפריטים מאותו מוכר, תוכלו לשלוח לו בקשה לאחד את הכל לחבילה אחת.

גם אם לא - לא קרה שום דבר - באיביי יש אפשרות להוסיף כמה מספרי מעקב לאותה הזמנה - רק כדאי שתעדכנו את הלקוח שיתכן שההזמנה תגיע בכמה חבילות במועדים טיפה שונים. כדי לעדכן את מספר המעקב באיביי נפתח את ההזמנה שלנו ונקליק על
ADD TRACKING NUMBER
בחלון שיפתח נראה שבצד ימין יש אופציה להוסיף מספרי מעקב נוספים:

אם אתם משתמשים בשירותי האוטומציה - שימו לב שהאוטומציה לא תוכל לבצע את ההזמנה - ההזמנה הזו תכנס למצב שגיאה, כמו ברכישה מרובה ותצטרכו לבצע אותה ידנית. 

לגבי מספר המעקב עבור מי שמשתמש באוטומציה - האוטומציה תזין לעסקה את מספר המעקב של הפריט הראשון שיתקבל לגבי אימייל. למען הסדר הטוב כדאי לעקוב גם אחרי שאר הפריטים בהזמנה ולוודא האם נשלחו יחד או לא ולהוסיף באיביי מספרי מעקב נוספים, במידה ויהיו.

בהצלחה! :-)

Did this answer your question?