?אז איך מעלים מוצרי וריאציות מאמזון עם יאבלה

במודל האחרון שלנו, אחרי שתכניסו כל אסין של מוצר שיש לו וריאציות באמזון לתוך הליסטר הליסטר יזהה אוטומטית אם יש למוצר וריאציות ובמידה וכן - יופיע לכם מתחת לכותרת המוצר בליסטר כפתור בצבע תכלת עם הכיתוב:

CHECK VARIATIONS

לאחר שתלחצו על הכפתור של הצגת הוריאציות בליסטר , תגללו קצת למטה ותראו לפניכם את כל הוריאציות האפשריות עבור המוצר הזה, כפי שהן מופיעות באמזון. כל וריאציה מאופיינת על ידי אסין ייחודי משלה ואתם תוכלו לראות גם את מאפייני הוריאציה. לדוגמה עבור פריט לבוש, הוא יכול להיות מאופיין גם על ידי צבע וגם על ידי מידה. למשל חולצה במידה מדיום עם צבע כחול. כמו כן ליד כל וריאציה תופיע תמונה המייצגת אותה:

בשלב הליסטר אתם לא תוכלו לראות את המחיר של כל וריאציה באמזון. תוכלו רק לקבוע את הפרופיט והברייק לכל הוראיציות יחד בליסטר וברגע ההעלאה של המוצר המחירים האלה יקבעו ישירות על ידי בדיקה מיידית מול אמזון וחישוב המחיר הסופי. זאת מכיוון שכל וריאציה היא בעלת מחיר שונה. אם תרצו לשנות פרופיט או ברייק איוון פר וריאציה - ניתן לעשות זאת בעריכת המוצר בשורת טבלת המוניטור לאחר ההעלאה. 

  • זה המקום לציין שבכל שלב חשוב להמנע מלשנות כמויות ומחירים דרך איביי ישירות, יש לעשות זאת תמיד רק דרך המוניטור.

  • דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא שהתיאור הכללי נמשך לתוך הליסטר - לעיתים קרובות, כאשר באמזון עצמו אין תיאור כללי כללי למוצר למוניטור בעצם אין מאיפה למשוך אותו ובמקרה כזה לא תראו כלל טקסט בתיאור מוצר. במקרה כזה יש להשלים ידנית:

  • ליסטים של וריאציות שעבדתם עליהם הרבה בליסטר, מומלץ קודם לשמור בתור טיוטה (דרפט) ואז להעלות משם.


כעת, לאחר שבדקתם שכל הנתונים שברצונכם להעלות הוזנו, ניתן ללחוץ על העלאה של המוצר. העלאת המוצר מתבצעת מאחורי הקלעים ויכולה לקחת מספר דקות. בסיומה תקבלו מייל שיציין האם העלאת המוצר הצליחה ואילו וריאציות עלו

אם קיבלתם מייל שהעלאה לא צלחה עקב קטגוריה לא נכונה באיביי, מומלץ לעיין בקישור המצורף ולוודא שהמוצר שאתם מעלים אכן אפשרי להעלאה כמוצר עם וריאציות מבחינת איביי:
http://pages.ebay.com/sellerinformation/sellingresources/multiplevariationslist.html

----------------------------------------------------------------------------------

העלינו מוצר עם וראיציות בהצלחה - איך עורכים אותו עכשיו?

לאחר העלאה מוצלחת, תוכלו לראות בטבלת המוניטור את כל הוריאציות של המוצר, כאשר כל וריאציה תוצג בשורה משלה בכדי להקל עליכם לערוך את המוצר, לראות את הסטטוס שלה ואת כמות המכירות. ובעיקר בשל העובדה שכל וריאציה הינה ליסט לכל דבר מבחינת המוניטור

כל מוצר וריאציה יודגש במוניטור על ידי הכיתוב "וריאציה" בצבע ירוק בכדי שיהיה לכם קל לזהותם במוניטור מבין כל המוצרים שלכם:

אם תרצו לשנות את הכמות, הרווחי, ברייקאבין או המחיר לוריאציות תוכלו לעשות זאת כעת מתוך המוניטור, כמו שאתם רגילים:

גם שינוי כותרת לכל הליסט נעשה כרגיל מתוך הליסטר ואחרי שמירה במוניטור ישתנה מייידת בכל השורות של הוריאציות המחוברות לאותו ליסט איביי:

הנה לאחר השינוי:

יש להמנע מלשנות כמויות ומחירים דרך איביי ישירות. אם בטעות שיניתם - יש לעשות לאחר מכן שינוי קטנטן במחיר או בברייקאיבן במוניטור על מנת להחזיר למוניטור את השליטה על מצב.


פרטים על איך מוחקים וריאציות מהמוניטור ומאיביי במדריך נפרד.

בהצלחה! :-)

Did this answer your question?